Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X
Villain SX10 X

Villain SX10 X

Wysokowydajny silnik, w pełni regulowane podwozie ze skokiem 45 cm. Niezwykle mocna rama chromowo-molibdenowa, wspomaganie kierownicy oraz najlepsze właściwości jezdne. Nie potrzebujesz niczego więcej, Villain SX10 X to fabryka adrenaliny.

Kolory
Black/Grey
Black/Green
White/Red
102.990 zł Zniżka 3.000 zł
99.990 (brutto)

Technologia

Przemyślany design

Przemyślany design

Nowoczesny design jest oryginalny i przemyślany, wysokie krawędzie boczne chronią przed błotem i kamieniami. Opadające łuki nadają dynamiczny wygląd całej konstrukcji i zapewniają dobrą widoczność kierowcy. Tego typu rozwiązania zostały wprowadzone w jednym celu – aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z ostrej, sportowej jazdy. Atrakcyjny wygląd uzupełniają wysokowydajne podwójne reflektory LED.

Wysoki komfort

Wysoki komfort

Regulowana wysokość kierownicy, regulowane anatomiczne siedzenia oraz czteropunktowe pasy wyścigowe, duża, czytelna w pełni cyfrowa tablica przyrządów – zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby jazda była jak najbardziej komfortowa.

Potężny silnik

Potężny silnik

Mocny, chłodzony cieczą, czterosuwowy, dwucylindrowy silnik zupełnie nowej generacji o mocy 105 KM i momencie obrotowym 93,5 Nm zapewnia dużą rezerwę mocy pozwalający na ciężką i długą pracę oraz zabawę w wolnym czasie

Tłoki chłodzone olejem

Tłoki chłodzone olejem

Specjalne dysze rozpylają dwa strumienie oleju od dołu tłoków, w ten sposób skutecznie je chłodząc. Dzięki temu praca silnika jest bezproblemowa, a działanie sprawne.

Dwie chłodnice

Dwie chłodnice

Dzięki podwójnemu chłodzeniu, wodnemu i olejowemu silnik pracuje stale w optymalnej temperaturze, nawet w ekstremalnych warunkach.

Przyszłość jest tu

Przyszłość jest tu

Vallain zapewnia rewolucyjną łączność i to dosłownie. Aplikacja "Segway Powersports" w telefonie umożwia zdlane sterowanie maszyną, jej uruchamianie i zmianę ustawień. Dzięki mobilnej aplikacji możesz korzytać z najróżniejszych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią jazdę.
 

AirLock - Kiedy zbliżasz się do pojazdu, możesz go uruchomić za pomocą telefonu komórkowego przez Bluetooth. Możesz także użyć aplikacji mobilnej do zdalnego odblokowania pojazdu, zamiast kluczyków. 

Ustawienia indywidualne - Ustaw moc wspomagania kierownicy za pomocą smartfona.  Możesz dostosować dokładnie do swoich potrzeb i jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy!

Automatyczne połączenie alarmowe - Wpisz kontakt do osoby, którą chciałbyś poinformować  w nagłych wypadkach, a w razie poważnego zdarzenia czy dachowania aplikacja automatycznie wyśle do niej SMS ze współrzędnymi.

Bądź w kontakcie - Połącz się ze znajomymi. Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja oraz telefon bezprzewodowy pomogą być w stałym kontakcie ze znajomymi.

Dane w czasie rzeczywistym - dane o pojeździe, odległość do celu, obecny moment obrotowy i moc silnika, ustawienia wspomagania kierownicy, dzienny przebieg, rekordy prędkości oraz wiele więcej. Masz to wszystko w swoim telefonie komórkowym.

Ekstremalnie mocna rama

Ekstremalnie mocna rama

Rama ze stali chromowo-molibdenowej jest znacznie mocniejsza niż zwykła stal. Jest sztywna i trwała dzięki czemu gwarantuje doskonałą stabilność oraz precyzyjną jazdę.

Wszechstronne podwozie

Wszechstronne podwozie

Podwozie Villain jest przystosowane do ekstremalnego użytku.  Potężne, w pełni regulowane amortyzatory gazowo-cieczowe, masywne tylne wahacze i ogromny skok zawieszenia dadją pewność jazdy w każdej sytuacji i w każdym terenie.

BLOKADA PRZEDNIEGO DYFENENCJAŁU

BLOKADA PRZEDNIEGO DYFENENCJAŁU

Przedni mechanizm różnicowy umożliwia automatyczne przełączanie między napędem 2WD/4WD w zależności od terenu i bieżących potrzeb. Blokadę przedniego mechanizmu różnicowego można również przełączać ręcznie podczas jazdy, co znacznie poprawia osiągi w terenie.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy działa w pełni automatycznie, w trzech trybach. Samo dostosowuje swoją wydajność w zależności od prędkości jazdy lub tego, czy masz włączoną blokadę przedniego mostu. Dodatkowo można ustawić tryby indywidualnie, odpowiednio do swojego stylu jazdy, jazdy po różnym terenie za pomocą aplikacji mobilnej.

Felgi Beadlock

Felgi Beadlock

Wytrzymałe i lekkie koła Beadlock wyglądają na tej maszynie prawie jak dzieła sztuki. System Beadlock zapobiega ześlizgnięciu się opony z felgi i jest odporny na nieostrożne obchodzenie się z nią.

Zbiornik 44 L

Zbiornik 44 L

Ogromny, 44 litrowy zbiornik paliwa pozwala na długie szaleństwa w terenie, dalekie podróże, a także na pracę bez zmarwień o ciągłe tankowanie.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy, dwucylindrowy DOHC
Pojemność: 1000 ccm
Max. moc: 105 k
Moment obrotowy: 93,5 Nm
Zapłon: elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Chłodzenie: cieczą i olejem + tłoki chłodzone olejem

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, elektrycznie przełączany
Skrzynia biegów: automatyczna, CVT, P/R/N/L/H
Hamowanie silnikiem: tak
Przedni dyferencjał: z elektryczną blokadą

Podwozie

Rama: ekstremalnie mocna rama ze stali chromowo-molibdenowej
Ilość miejsc: 2
Wspomaganie kierownicy: elektryczne, automatyczne 3-trybowe + możliwość indywidualnych ustawień przez aplikację mobilną
Zawieszenie przednie: niezależne, podwójne wahacze ze stabilizatorem, skok 400 mm
Zawieszenie tylne: wieloelementowe wahacze wzdłużne ze stabilizatorem, skok 450 mm
Amortyzatory: w pełni regulowane amortyzatory hydrauliczne, sprężyny progresywne z regulowanym napięciem wstępnym
Hamulce: 4x tarcze hydrauliczne
Felgi: 14"  aluminiowe z systemem Beadlock
Opony: przednie 29 x 9 - 14 / tylne 29 x 11 - 14

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 3 375 mm
Szerokość całkowita: 1 630 mm
Wysokość całkowita: 1 800 mm
Prześwit: 350 mm
Rozstaw: 2 590 mm
Sucha masa: 835 kg
Zbiornik paliwa: 44 l

WYPOSAŻENIE W CENIE

elektryczna wyciągarka 4500 lbs, elektryczne wspomaganie kierownicy, hak holowniczy, regulowana kierownica, anatomicznie wyprofilowane fotele z zagłówkami, sportowe, czteropunktowe pasy bezpieczeństwa, oświetlenie Full-LED, w pelni cyfrowa deska rozdzielcza, przedni i tylny bumper ochronny, drzwi boczne, mocny dach, paka transportowa, 14" aluminiowe felgi z systemem Beadlock, w pełni regulowane zawieszenie z progresywnymi sprężynami, Smart Commanding System (SCS) + aplikacja mobilna Segway Powersports

HOMOLOGACJA

Homologacja: T1b / Off-road
Uprawnienia do kierowania: prawo jazdy kat. B


 Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.