Snarler AT10 L EPS
Snarler AT10 L EPS
Snarler AT10 L EPS
Snarler AT10 L EPS

Snarler AT10 L EPS

Ekstremalny teren, ciężka praca czy trudno dostępne miejsca - to najsilniejszy quad na rynku, ktory niczego się nie boi. Potężna moc, elektryczny mechanizm różnocowy i napęd na wszystkie koła sprawiają, że ta maszyna nie ma sobie równych, a apilkacja mobilna z inteligentnymi funkcjami pozwala na podgląd każdej trasy.

Kolory
White/Red
Grey/Blue
Black/Green

Technologia

Piękny i praktyczny

Piękny i praktyczny

Snarler jest nie tylko atrakcyjny, ale także praktyczny. Szerokie błotniki skutecznie chronią przed błotem, nawet bez dodatkowych poszerzeń będziesz jednym z najczystszych riderów. Mało który quad ochroni Cię przed błotem tak jak Snarler.

Zaawansowana technologia LED

Zaawansowana technologia LED

Nowoczesne oświetlenie Full-LED doskonale rozświetla drogę, nadaje maszynie niepowtarzalny wygląd oraz przede wszystkim zapewnia widoczność w dzień i w nocy.

Zwierzę mechaniczne

Zwierzę mechaniczne

Design Snarlera jest dynamiczny i odważny, zupełnie różni się od obowiązujących trendów. Snarler to zwierzę mechaniczne w lesie.

Mocny silnik

Mocny silnik

Chłodzony cieczą czterosuwowy, dwucylindrowy silnik DOHC zupełnie nowej generacji przenosi dynamikę na inny poziom dzięki ogromnej sile. Moc 107 koni oraz moment obrotowy 98 Nm sprawiają, że wszystkie inne pojazdy zostają daleko w tyle. Co to oznacza dla Ciebie? Więcej zabawy i więcej przygód niż kiedykolwiek.

Tłoki chłodzone olejem

Tłoki chłodzone olejem

Specjalne dysze rozpylają dwa strumienie oleju od dołu tłoków w ten sposób skutecznie je chłodząc. Dzięki temu praca silnika jest bezproblemowa, a działanie sprawne.

Podwójny system chłodzenia

Podwójny system chłodzenia

Podwójny układ chłodzenia, wodneny i olejowy zwiększa osiągi i niezawodność pracy silnika w ekstremalnych warunkach.

Przyszłość jest tu

Przyszłość jest tu

Snarler zapewnia rewolucyjną łączność i to dosłownie. Aplikacja w telefonie umożwia zdlane sterowanie maszyną, jej uruchamianie i zmianę ustawień. Dzięki mobilnej aplikacji możesz korzytać z najróżniejszych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią jazdę Snarlerem.
 

AirLock - Kiedy zbliżasz się do Snarlera, możesz go uruchomić za pomocą telefonu komórkowego przez Bluetooth. Możesz także użyć aplikacji mobilnej do zdalnego odblokowania poojazdu, zamiast kluczyków. 

Ustawienia indywidualne - Ustaw ograniczenie prędkości lub moc wspomagania kierownicy za pomocą smartfona. Snarlera możesz dostosować dokładnie do swoich potrzeb i jeszce bardziej cieszyć się z jazdy!

Automatyczne połączenie alarmowe - Wpisz kontakt do osoby z którą chciałbyś skontaktować się w nagłych wypadkach, a w razie poważnego wypadku czy dachowania aplikacja automatycznie wyśle do niej SMS ze współrzędnymi.

Bądź w kontakcie - Połącz się ze znajomymi. Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja oraz telefon bezprzewodowy pomogą być w stałym kontakcie ze znajomymi.

Dane w czasie rzeczywistym - dane o pjeździe, odległość do celu, obecny moment obrotowy i moc silnika, ustawienia wspomagania kierownicy, dzienny przebieg, rekordy prędkości oraz wiele więcej. Masz to wszystko w swoim telefonie komórkowym.

Zawieszenie Extreme Performance

Zawieszenie Extreme Performance

W pełni regulowane amortyzatory gazowo-olejowe z oddzielnym zbiornikiem i progresywnymi sprężynami oraz regulowanym napięciem wstępnym zapewniają świetne właściwości jezdne, doskonałe prowadzenie i pewność, że pokonasz nawet natrudniejszy teren.

Niezwykle mocna rama

Niezwykle mocna rama

Rama ze stali chromowo-molibdenowej jest znacznie mocniejsza niż zwykła stal. Jest sztywna i trwała dzięki czemu gwarantuje doskonałą stabilność oraz precyzyjną jazdę. 

Najlepszy w każdym terenie

Najlepszy w każdym terenie

Napęd 2WD / 4WD, dwa mechanizmy różnicowe * z elektrycznymi blokadami oraz najlepsze opony zapewniające doskonałą przyczepność - dzięki Snarlerowi żadna przeszkoda Cię nie zatrzyma.
* zgodnie ze specyfikacją

Wszechstronny i praktyczny

Wszechstronny i praktyczny

Elektryczna wyciągarka wyprowadzi Cię z każdej sytuacji. A na kompozytowych bagażnikach można załadować 120 kg ładunku lub zamontować praktyczne uchwyty na akcesoria.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy działa w pełni automatycznie, w trzech trybach. Samo dostosowuje swoją wydajność w zależności od prędkości jazdy lub tego, czy masz włączoną blokadę przedniego mostu. Dodatkowo można ustawić dwa pierwsze tryby indywidualnie, odpowiednio do swojego stylu jazdy, jazdy po różnym terenie za pomocą aplikacji mobilnej.

Felgi Beadlock

Felgi Beadlock

Wytrzymałe i lekkie koła Beadlock wyglądają na tej maszynie prawie jak dzieła sztuki. System Beadlock zapobiega ześlizgnięciu się opony z felgi i jest odporny na nieostrożne obchodzenie się z nią.

Zbiornik 23 L

Zbiornik 23 L

23 litrowy zbiornik paliwa pozwala na długie szaleństwa w terenie, dalekie podróże, a także na pracę bez zmarwień o ciągłe tankowanie.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy dwucylindrowy DOHC 
Pojemność: 1000 ccm
Moc: 107 k
Moment obrotowy: 98 Nm
Zapłon: elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Chłodzenie: cieczą i olejem + tłoki chłodzone olejem

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna, P/R/N/L/H
Hamowanie silnikiem: tak
Przedni dyferencjał: s elektryczną blokadą
Tylny dyferencjał: z elektryczną blokadą (zgodnie ze specyfikacją)

Podwozie

Rama: wytrzymała rama chromowo-molibdenowa pevný, poszerzony rozstaw osi
Wspomaganie kierownicy: elektryczne, automatyczne 3-trybowe + możliwość indywidualnych ustawień przez aplikację mobilną
Zawieszenie: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory: w pełni regulowane z progresywnymi sprężynami, gazowo-olejowe z oddzielnym zbiornikiem (Piggyback)
Skok: 200 mm z przodu / 235 mm z tyłu
Hamulce: 4x tarcze hydrauliczne
Felgi: 14" aluminiowe felgi z systemem Beadlock
Opony: przód 26 x 8 - 14 / tył 26 x 10 - 14

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2 350 mm
Szerokość całkowita: 1 280 mm
Wysokość całkowita: 1 430 mm
Prześwit: 270 mm
Rozstaw: 1 490 mm
Wysokość siedziska: 910 mm
Sucha masa: 445 kg
Przedni bagażnik: kompozytowe, z antypoślizgową powierzchnią, nośność 40 kg 
Tylny bagażnik: kompozytowe, z antypoślizgową powierzchnią, nośność 80 kg
Zbiornik paliwa: 23 l

Wyposażenie w cenie

elektryczne wspomaganie kierownicy z trzema trybami, elektryczna wyciągarka, siedzisko z oparciem, hak holowniczy, kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu, cyfrowy wielofunkcyjny wyświetlacz, oświetlenie Full-LED, przedni i tylny ochronny bumper, wzmocnienia ochraniające boki, 14" felgi aluminiowe z systemem Beadlock, 26" opony, w pełni regulowane amortyzatory z progresywnymi sprężynami, osłony dłoni, Smart Commanding System (SCS) + aplikacja mobilna Smart-Moving App.

Homologacja

Homologacja: L7e, T3b, Off-road
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (samochód osobowy)

 

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.