Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid
Fugleman UT6 H Hybrid

Fugleman UT6 H Hybrid

Pierwszy pojazd UTV Hi-tech z napędem hybrydowym wykonany w najnowszych technologiach. Solidny Fugleman nie tylko przewiezie ciężkie ładunki w ogrodzie, na budowie lub w lesie, ale także poradzi sobie z wymagającym terenem i szybką jazdą przeprawową. Segway Fugleman  - przyszłość w pracy i rozrywce.

Kolory
White/Red
Grey/Black
Black/Green

Technologia

Atrakcyjny i praktyczny

Atrakcyjny i praktyczny

Design Fuglemana jest elegancki i praktyczny. Szeroki, nachylony przód daje kierowcy świetną widoczność, a linia paki transportowej nawiązuje do nowoczesnych pickupów zachowując jednocześnie wszystkie praktyczne funkcje. Mocne, podwójne reflektory LED zapewniają świetną widoczność i współgrają z nowoczesną maską.

Napęd hybrydowy

Napęd hybrydowy

Możesz wybrać albo absolutnie cichą jazdę w trybie elektrycznym albo napęd silnikiem spalinowym oraz ogromną siłę w trybie hybrydowym o łącznej mocy 86KM i 96 Nm momentu obrotowego. Fugleman UT6 H Hybrid – połączenie mocy, wydajności oraz funkcjonalności.

  • Ogromny moment obrotowy nawet przy niskich prędkościach, natychmiastowa, potężna moc, kiedy tylko jej potrzebujesz
  • Cichy wyjazd i powrót do domu dzięki możliwości przejeżdżania przez miejsca krytyczne w trybie cichym
  • Niskie zużycie paliwa, lepsza wydajność, niższa emisja zanieczyszczeń oraz przyjazność dla środowiska
Tłok chłodzony olejem

Tłok chłodzony olejem

Specjalne dysze rozpylają dwa strumienie oleju od dołu tłoka, w ten sposób skutecznie go chłodząc. Dzięki temu praca silnika jest niezawodna, a działanie bardzo wydajne.

Dwie chłodnice

Dwie chłodnice

Dzięki podwójnemu chłodzeniu, wodnemu i olejowemu silnik pracuje stale w optymalnej temperaturze, nawet w ekstremalnych warunkach

Oświetlenie FULL-LED

Oświetlenie FULL-LED

Nowoczesne oświetlenie Full-LED doskonale rozświetla drogę, nadaje maszynie niepowtarzalny wygląd oraz przede wszystkim zapewnia widoczność w dzień i w nocy.

Przyszłość jest tu

Przyszłość jest tu

Fugleman zapewnia rewolucyjną łączność i to dosłownie. Aplikacja w telefonie umożwia zdlane sterowanie maszyną, jej uruchamianie i zmianę ustawień. Dzięki mobilnej aplikacji możesz korzystać z najróżniejszych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią jazdę Fuglemanem.


AirLock - Kiedy zbliżasz się do pojazdu, możesz go uruchomić za pomocą telefonu komórkowego przez Bluetooth. Możesz także użyć aplikacji mobilnej do zdalnego odblokowania pojazdu, zamiast kluczyków. 

Ustawienia indywidualne - Ustaw ograniczenie prędkości lub moc wspomagania kierownicy za pomocą smartfona. Ustawienia możesz dostosować dokładnie do swoich potrzeb i jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy!

Automatyczne połączenie alarmowe - Wpisz kontakt do osoby, którą chciałbyś poinformować w nagłych sytuacjach, a w razie poważnego wypadku czy dachowania aplikacja automatycznie wyśle do niej SMS ze współrzędnymi.

Bądź w kontakcie - Połącz się ze znajomymi. Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja oraz telefon bezprzewodowy pomogą być w stałym kontakcie ze znajomymi.

Dane w czasie rzeczywistym - dane o pojeździe, odległość do celu, obecny moment obrotowy i moc silnika, ustawienia wspomagania kierownicy, dzienny przebieg, rekordy prędkości oraz wiele więcej. Masz to wszystko w swoim telefonie komórkowym.

Masywna sztywna rama

Masywna sztywna rama

Do stworzenia niezwykle mocnej ramy została użyta najwyższej jakości stal chromowo- molibdenowa. Dodatkowo wszystkie elementy zawieszenia nośnego są również wykonane z tej samej stali.

Niezależne zawieszenie

Niezależne zawieszenie

Segway Fugleman został wyposażony w niezależne zawieszenie wszystkich kół z podwójnymi wahaczami. Dzięki temu poradzi sobie w każdym terenie, co sprawia że każda przejażdźka będzie nie tylko bezpieczna, ale też wygodna i przyjemna.

Przestronna paka

Przestronna paka

Zaprojektowany do pracy użytkowej Fugleman jest skonstruowany do trudnych zadań. Na obszerną tylną pakę możesz zamontować wszystko czego potrzebujesz. Sprytne i praktyczne rozwiązania to na przykład boczne uchwyty czy tylny zderzak, który może służyć jako stopień.

Duży komfort

Duży komfort

Nasi projektanci zrobili wszystko, aby Fugleman był jak najbardziej komfortowy. Regulowana kierownica, przesuwany fotel do przodu i do tyłu wpływają bezpośrednio na wygodę kierowcy, a środkowe oparcie, które można złożyć, zapewnia jeszcze bardziej funkcjonalne opcje. Możliwe jest także opcjonalne ogrzewanie.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy działa w pełni automatycznie, w trzech trybach. Samo dostosowuje swoją wydajność w zależności od prędkości jazdy lub tego, czy masz włączoną blokadę przedniego mostu. Dodatkowo można ustawić dwa pierwsze tryby indywidualnie, odpowiednio do swojego stylu jazdy, jazdy po różnym terenie za pomocą aplikacji mobilnej.

Felgi Beadlock

Felgi Beadlock

Wytrzymałe i lekkie koła Beadlock wyglądają na tej maszynie prawie jak dzieła sztuki. System Beadlock zapobiega ześlizgnięciu się opony z felgi i jest odporny na nieostrożne obchodzenie się z nią.

Zbiornik 45 L

Zbiornik 45 L

45 litrowy zbiornik paliwa jest naprawdę pojemny. Dodając do tego niskie zużycie paliwa za sprawą napędu hybrydowego, możemy pokonać największy zasięg wśród pojazdów UTV.

Specyfikacja

Napęd

Typ napędu: hybrydowy uklad napędowy
Silnik: czterosuwowy jednocylindrowy DOHC + silnik elektryczny synchroniczny z magnesami trwałymi
Pojemność: 570 ccm
Moc: 86 k (łącznie, off road)
Moment obrotowy: 96 Nm
Zapłon: elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Chłodzenie: cieczą i olejem + tłok chłodzony olejem

Układ napędowy

Napęd kół: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Hamowanie silnikiem: tak
Przedni dyferencjał: z blokadą elektryczną
Tylny dyferencjał: z blokadą elektryczną (zgodnie ze specyfikacją)

Podwozie

Rama: rama ze stali chromowo-molibdenowej o wysokiej wytrzymałości
Ilość miejsc: 3
Wspomaganie kierownicy: elektryczne, automatyczne 3-trybowe + możliwość indywidualnych ustawień przez aplikację mobilną
Zawieszenie: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory: hydrauliczne, regulowane napięcie wstępne sprężyny
Skok zawieszenia: 280 mm z przodu / 280 mm z tyłu
Hamulce: 4x tarcze hydrauliczne
Felgi: 14" felgi aluminiowe z systemem Beadlock
Opony: przód 27 x 9 - 14 / tył 27 x 11 - 14

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 3 150 mm
Szerokość całkowita: 1 580 mm
Wysokość całkowita: 2 100 mm
Prześwit: 350 mm
Rozstaw: 2 060 mm
Wysokość siedziska: 520 mm
Ładowność: 558 kg
Paka: składana
Sucha masa: 750 kg
Zbiornik paliwa: 45 l

System Smart Commanding

Smart Commanding System: tak (DTU+SDC)
Wyświetlacz: Cyfrowy LCD
Aplikacja Smart-Moving: tak, Android i IOS

Wyposażenie w cenie

Elektryczna wyciągarka,elektryczne wspomaganie kierownicy, hak holowniczy, regulowana kierownica, anatomicznie wyprofilowane fotele z zagłówkami, trzypunktowe pasy, oświetlenie Full-LED, cyfrowa tablica kontrolek, przedni ochronny bumper z zaczepem, tylny ochronny bumper, klatka bezpieczeństwa ROPS, drzwi boczne, dach, składana paka, 14" felgi alumniowe z systemem Beadlock, regulowane zawieszenie ze sprężynami progresywnymi, Smart Commanding System (SCS) + mobilna aplikacja Segway Powersports

Homologacja

Homologacja: T1b, L7e, Off-road
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (samochód osobowy)


Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.