Fugleman UT10
Fugleman UT10
Fugleman UT10
Fugleman UT10

Fugleman UT10

Solidny i łatwy w obsłudze Fugleman może nie tylko komfortowo przewozić ciężkie ładunki w ogrodzie, na budowie czy w lesie, dzięki najmocniejszemu silnikowi produkcyjnemu na rynku bez problemu poradzi sobie z wymagającym terenem i szybką jazdą. Dla niego każdy teren jest osiągalny.

Kolory
Grey/Black
White/Red
Black/Green
88.990 (brutto)

Technologia

Atrakcyjny i praktyczny

Atrakcyjny i praktyczny

Design Fuglemana jest elegancki i praktyczny. Szeroki, nachylony przód daje kierowcy świetną widoczność, a linia paki transportowej nawiązuje do nowoczesnych pickupów zachowując jednocześnie wszystkie praktyczne funkcje.

Potężny silnik

Potężny silnik

Mocny, chłodzony cieczą, czterosuwowy, dwucylindrowy silnik DOHC zupełnie nowej generacji o mocy 105 KM i momencie obrotowym 93,5 Nm zapewnia dużą rezerwę mocy pozwalający na ciężką i długą pracę i zabawę w wolnym czasie

Tłoki chłodzone olejem

Tłoki chłodzone olejem

Specjalne dysze rozpylają dwa strumienie oleju od dołu tłoków, w ten sposób skutecznie je chłodząc. Dzięki temu praca silnika jest niezawodna, a działanie bardzo wydajne.

Dwie chłodnice

Dwie chłodnice

Dzięki podwójnemu chłodzeniu, wodnemu i olejowemu silnik pracuje stale w optymalnej temperaturze, nawet w ekstremalnych warunkach

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Fugleman zapewnia rewolucyjną łączność i to dosłownie. Aplikacja w telefonie umożwia zdlane sterowanie maszyną, jej uruchamianie i zmianę ustawień. Dzięki mobilnej aplikacji możesz korzystać z najróżniejszych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią jazdę Fuglemanem.
 

AirLock - Kiedy zbliżasz się do Snarlera, możesz go uruchomić za pomocą telefonu komórkowego przez Bluetooth. Możesz także użyć aplikacji mobilnej do zdalnego odblokowania poojazdu, zamiast kluczyków. 

Ustawienia indywidualne - Ustaw ograniczenie kierownicy za pomocą smartfona. Snarlera możesz dostosować dokładnie do swoich potrzeb i jeszce bardziej cieszyć się z jazdy!

Automatyczne połączenie alarmowe - Wpisz kontakt do osoby z którą chciałbyś skontaktować się w nagłych wypadkach, a w razie poważnego wypadku czy dachowania aplikacja automatycznie wyśle do niej SMS ze współrzędnymi.

Bądź w kontakcie - Połącz się ze znajomymi. Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja oraz telefon bezprzewodowy pomogą być w stałym kontakcie ze znajomymi.

Dane w czasie rzeczywistym - dane o pjeździe, odległość do celu, obecny moment obrotowy i moc silnika, ustawienia wspomagania kierownicy, dzienny przebieg, rekordy prędkości oraz wiele więcej. Masz to wszystko w swoim telefonie komórkowym.

Masywna sztywna rama

Masywna sztywna rama

Do stworzenia niezwykle mocnej ramy została użyta najwyższej jakości stal chromowo- molibdenowa. Dodatkowo wszystkie elementy zawieszenia nośnego są również wykonane z tej samej stali.

Niezależne zawieszenie

Niezależne zawieszenie

Segway Fugleman został wyposażony w niezależne zawieszenie wszystkich kół z podwójnymi wahaczami. Dzięki temu poradzi sobie w każdym terenie, co sprawia że każda przejażdźka będzie nie tylko bezpieczna, ale też wygodna i przyjemna.

Przestronna paka

Przestronna paka

Zaprojektowany do pracy użytkowej Fugleman jest skonstruowany do trudnych zadań. Na obszerną tylną pakę możesz zamontować wszystko czego potrzebujesz. Sprytne i praktyczne rozwiązania to na przykład boczne uchwyty czy tylny zderzak, który może służyć jako stopień.

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy działa w pełni automatycznie, w trzech trybach. Samo dostosowuje swoją wydajność w zależności od prędkości jazdy lub tego, czy masz włączoną blokadę przedniego mostu. Dodatkowo można ustawić dwa pierwsze tryby indywidualnie, odpowiednio do swojego stylu jazdy, jazdy po różnym terenie za pomocą aplikacji mobilnej.

Duży komfort

Duży komfort

Nasi projektanci zrobili wszystko, aby Fugleman był jak najbardziej komfortowy. Regulowana kierownica, przesuwany fotel do przodu i do tyłu wpływają bezpośrednio na wygodę kierowcy, a środkowe oparcie, które można złożyć, zapewnia jeszcze bardziej funkcjonalne opcje. Możliwe jest także opcjonalne ogrzewanie.

Zbiornik 45 L

Zbiornik 45 L

45 litrowy zbiornik paliwa jest naprawdę pojemny. Dzięki temu zapasowi możesz pracować dłużej i jechać bez ciągłych obaw o tankowanie. Segway Fugleman - stworzony dla prawdziwego świata.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy dwucylindrowy DOHC 
Pojemność: 1000 ccm
Moc: 105 k
Moment obrotowy: 93.5 Nm
Zapłon: elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Chłodzenie: cieczą  i olejem + tłoki chłodzone olejem

Układ napędowy

Napęd wszystkich kół: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna, CVT, P/R/N/L/H
Hamowanie silnikiem: tak
Przedni dyferencjał: z blokadą elektryczną

Podwozie

Rama: ekstremalnie mocna rama ze stali chromowo-molibdenowej
Ilość siedzeń: 3
Wspomaganie kierownicy: elektryczne, automatyczne + możliwość indywidualnych ustawień przez aplikację mobilną
Zawieszenie: niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory: hydrauliczne, regulowane napięcie wstępne sprężyny
Skok: 280 mm z przodu / 270 mm z tyłu
Hamulce: 4x tarcze hydrauliczne
Felgi: 14" aluminiowe felgi
Opony: przód 27 x 9 - 14 / tył 27 x 11 - 14

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 3 075 mm
Szerokość całkowita: 1 625 mm
Wysokośc całkowita: 2 065 mm
Prześwit: 320 mm
Rozstaw: 2 085 mm
Ładowność: 680 kg
Paka: z przechyłem (1200 x 865 x 290 mm)
Ładowność paki: 350 kg
Siła pociągowa: 1134 kg
Sucha masa: 756 kg
Zbiornik paliwa: 45 l

Wyposażenie w cenie

Elektryczna wyciągarka 3500 lbs,elektryczne wspomaganie kierownicy, hak holowniczy, regulowana kierownica, anatomicznie wyprofilowane fotele z zagłówkami, trzypunktowe pasy, Smart Commanding System (TBOX), cyfrowa tablica kontrolek TFT, przedni ochronny bumper, tylny ochronny bumper, siatki bezpieczeństwa po stronie kierowcy i pasażera z przodu, dach, siatki bezpieczeństwa, składana paka, 14" felgi alumniowe, pół pleksi.

Homologacja

Homologacja: T3b, Off-road
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, (samochód osobowy)

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji.