Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew
Fugleman UT10 Crew

Fugleman UT10 Crew

Nowy sześciomiejscowy pojazd użytkowo-terenowy reprezentuje zupełnie nowy standard pracy i zabawy. Fugleman UT10 Crew łączy w sobie wydajność, niezawodność, najnowocześniejszą technologię, efektywność pracy i wysoki komfort. Jego doskonałe możliwości holownicze sprawiają, że każda praca jest łatwiejsza i bardziej wydajna.

Kolory
White/Red
Black/Green
Black/Gray
Przygotowujemy

Technologia

Przestronna kabina

Przestronna kabina

Przestronna kabina dla maksymalnie 6 osób z wygodnymi fotelami oferuje dużo miejsca na nogi i dużą przestrzeń do przechowywania. Bezpieczeństwo i komfort pasażerów w wersji Limited zwiększają wykonane w całości z tworzywa sztucznego drzwi.

Schowki pod siedzeniami

Schowki pod siedzeniami

Pod przednimi i tylnymi siedzeniami znajdują się praktyczne schowki o łącznej pojemności prawie 40 litrów. Schowki te można również łatwo zdemontować, dzięki czemu można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Wydajny dwucylindrowy silnik

Wydajny dwucylindrowy silnik

UT10 Crew jest napędzany niezawodnym, chłodzonym cieczą, dwucylindrowym silnikiem DOHC o pojemności 1000 cm3. Dzięki mocy 105 KM nowy Fugleman Crew jest gotowy do najtrudniejszych zadań.

Tłoki chłodzone olejem

Tłoki chłodzone olejem

Dwie dysze rozpylają strumień oleju od dołu na dno każdego tłoka, skutecznie go chłodząc. Rezultatem jest wyjątkowa niezawodność i wydajność silnika.

Podwójne chłodzenie

Podwójne chłodzenie

Dzięki podwójnemu chłodzeniu z oddzielnymi chłodnicami wody i oleju, silnik zawsze pracuje w optymalnych warunkach, nawet przy ekstremalnych temperaturach.

Przyszłość już dziś

Przyszłość już dziś

Fugleman Crew zapewnia dosłownie rewolucyjną łączność. Aplikacja Segway Powersports umożliwia zdalną aktywację i wyłączenie maszyny, a także korzystanie z różnych funkcji, które sprawiają, że jazda Fuglemanem jest jeszcze przyjemniejsza.

AirLock - Fuglemana można aktywować lub dezaktywować zdalnie za pomocą telefonu komórkowego.

Indywidualne ustawienia - Możesz ustawić wydajność wspomagania kierownicy lub ograniczenie prędkości za pomocą smartfona. Dostosuj swojego Fuglemana do swoich potrzeb i ciesz się jazdą jeszcze bardziej!

Automatyczne połączenie alarmowe - Zapisz osobę kontaktową na wypadek sytuacji awaryjnej, a w razie poważnego wypadku lub dachowania aplikacja automatycznie wyśle wiadomość tekstową zawierającą współrzędne na wskazany telefon.

Pozostań w kontakcie - Połącz się z przyjaciółmi! Mapy offline, bezprzewodowa lokalizacja i telefonia bezprzewodowa pomagają cieszyć się ze wspólnych przejażdżek.

Informacje o jeździe w czasie rzeczywistym - Dane pojazdu, odległość do miejsca docelowego, natychmiastowy moment obrotowy i moc, ustawienia wspomagania kierownicy, przejechany dystans, rejestr prędkości i wiele więcej - wszystko na telefonie komórkowym.

BLOKADA PRZEDNIEGO I TYLNEGO MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO

BLOKADA PRZEDNIEGO I TYLNEGO MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO

Dzięki przełączalnym trybom 2WD/4WD i oddzielnym blokadom przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego można zmaksymalizować dostępną przyczepność wszystkich czterech kół za pomocą jednego przełącznika.

Niezależne zawieszenie

Niezależne zawieszenie

Niezależne zawieszenie z podwójnymi ramionami A oraz przednimi i tylnymi stabilizatorami ma skok 243 mm z przodu i 269 mm z tyłu. Dzięki wysokiemu prześwitowi wynoszącemu 320 mm, Fugleman Crew z łatwością radzi sobie w trudnym terenie.

Składana ładunkowa

Składana ładunkowa

Zaprojektowany do pracy użytkowej Fugleman jest skonstruowany do trudnych zadań. Na obszerną tylną pakę możesz zamontować wszystko czego potrzebujesz do pracy. Sprytne i praktyczne rozwiązania to na przykład boczne uchwyty czy tylny zderzak, który może służyć jako stopień.

ZMIENNE WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO

ZMIENNE WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO

Zmienne wspomaganie układu kierowniczego ułatwia kierowanie i poprawia kontrolę w zależności od prędkości jazdy i tego, kiedy przednia blokada jest włączona. Ponadto aplikacja umożliwia łatwe dostosowanie wydajności wszystkich trzech trybów.

Najwyższy komfort

Najwyższy komfort

Zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby zapewnić maksymalny komfort. Kierownica jest regulowana, fotel kierowcy można przesuwać do przodu i do tyłu, a środkowe oparcie można złożyć, aby uzyskać jeszcze więcej opcji funkcjonalnych. Nie zapomnieliśmy o praktycznych uchwytach na kubki.

Zbiornik o pojemności 45 L

Zbiornik o pojemności 45 L

45 litrów to duży zbiornik. Naprawdę duży. Dzięki takiemu zapasowi będziesz mógł pracować dłużej i dotrzeć dalej bez martwienia się o tankowanie. Segway Fugleman Crew - stworzony dla prawdziwego świata.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy dwucylindrowy DOHC 
Pojemność: 1000 ccm
Moc: 105 KM
Moment obrotowy: 93.5 Nm
Układ paliwowy: Elektroniczny wtrysk paliwa (EFI)
Chłodzenie: ciecz i olej + tłoki chłodzone olejem

Układ napędowy

Napęd na wszystkie koła: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna P/R/N/L/H - CVTech - Made in Canada
Hamulec silnikowy: tak
Przedni mechanizm różnicowy: z blokadą elektryczną

Podwozie

Rama: rama ze stali chromowo-molibdenowej o wysokiej wytrzymałości
Liczba miejsc stojących: 6
Wspomaganie kierownicy: elektryczne, ze zmiennym działaniem + możliwość ustawienia intensywności trybów w aplikacji mobilnej
Zawieszenie: niezależne, podwójne ramiona A
Amortyzatory: amortyzatory hydrauliczne, regulowane napięcie wstępne sprężyny
Skok: 280 mm z przodu / 270 mm z tyłu
Hamulce: 4x hydrauliczne tarczowe
Koła: Aluminiowe felgi 14"
Opony: przód 27x9-14 / tył 27x11-14

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 3975 mm
Szerokość całkowita: 1625 mm
Wysokośc całkowita: 1960 mm
Prześwit: 320 mm
Rozstaw osi: 2985 mm
Uciąg: 1836 kg
Skrzynia ładunkowa: składana (1200 x 865 x 290 mm)
Nośność skrzyni ładunkowej: 450 kg (off-road)
Waga: 930 kg
Zbiornik paliwa: 45 l

Wyposażenie w cenie

Wciągarka elektryczna 4500 lbs, inteligentne elektryczne wspomaganie kierownicy, hak holowniczy, regulowana kierownica, anatomicznie ukształtowane siedzenia, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, przednia rama zabezpieczająca, tylna rama zabezpieczająca, duża składana skrzynia ładunkowa, 14-calowe felgi aluminiowe, 27-calowe opony

Homologacja

Homologacja: T1b, Off-road
Prawo jazdy: kategoria B, B1 (samochód osobowy)

Zdjęcia i ilustracje maszyny mogą nie odpowiadać przedstawionej specyfikacji lub poziomowi wyposażenia. Ceny i specyfikacje mogą ulec zmianie.